poniedziałek, 25 stycznia 2016

#14 Wojciech Modest Amaro

Siemanko dziś autograf od Wojciecha Modesta Amaro.Autograf zdobyłem przez E-mail: heart@atelieramaro.pl  bardzo fajny autograf  podpisany złotym markerem długo nie czekałem ok 2 tyg
jeśli macie pytanie pisać na e-mile (michalpajak3@wp.pl) lub na Facebooka dzięki i zapraszam na ciekawostki

WAŻNE AUTOGRAFY BĘDĘ WSTAWIAŁ W PONIEDZIAŁKI/ŚRODY/PIĄTKI Wojciech Modest Amaro z domu Basiura (ur. 12 lutego 1972 w Sosnowcu) – polski kucharz i restaurator.
Wojciech Amaro ukończył technikum elektroniczne, zajął się jednak działalnością w branży gastronomicznej. Praktykował u boku takich szefów kuchni jak Alain Ducasse, Yannick Alléno, Ferran Adrià. W 2008 wyróżniony przez Międzynarodową Akademię Gastronomiczną tytułem „Chef de L'Avenir”. W Warszawie otworzył restaurację Atelier Amaro, która w 2013 jako pierwsza restauracja w Polsce została oznaczona gwiazdką Michelin.
Jest autorem dwóch książek: Natura kuchni polskiej oraz Kuchnia polska XXI wieku, która w 2010 otrzymała nagrodę Grand Prix w kategorii literatura kulinarna na Międzynarodowej Akademii Gastronomicznej w Paryżu.
W 2013 został przewodniczącym jury telewizyjnego reality show Top Chef, a w 2014 prowadzącym polską edycję programu Hell’s Kitchen.

6 komentarzy:

 1. Gratuluje ;)
  zapraszam na relację :)
  http://skokinarciarskie98.blogspot.com/2016/01/thomas-morgenstern-w-zakopanem-relacja.html

  OdpowiedzUsuń
 2. Gratulacje!
  http://autografy-bogusia.blogspot.com/2016/01/dominika-wojciak.html

  OdpowiedzUsuń
 3. Gratuluję :)
  http://autografy-dawida123.blogspot.com/2016/01/55-javier-hernandez.html?m=0

  OdpowiedzUsuń